Sixt ve Expedia Grup ilk küresel anlaşmasını imzaladı!

Sixt ve Expedia Grup ilk küresel anlaşmasını imzaladı!

 

Munih&Bellevue, 12 Haziran 2014 - Dünyanın en büyük seyahat firmalarından Expedia ve ödüllü araç kiralama markası Sixt ilk küresel anlaşamasını imzaladı.

 

Bu anlaşma saysesinde dünyada 2.000 adet araç filosu ve 100'ün üzerinde ofis ile hizmet veren Sixt'e müşteriler, Expedia, Hotwire ve CarRentals.com üzerindn direkt ulaşabilecekler.

 

Bu anlaşma sayesinde Sixt'in özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde iddialı büyüme planları Expedia ile karşılanabiliyor. 

 

Sixt rent a car siz müşterilerimize Türkiye'de 38 noktada hizmet vermektedir. Bu yerel ağımıza dünyada 100'den fazla ülke ve 3500'ün üzerinde Sixt ofisi eşlik etmektedir.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.