Sixt, her yıl olduğu gibi bu sene de EMITT Turizm Fuarı’ndaki standında siz değerli misafirleri ve sektör temsilcileri ile buluştu.

İstanbul 10 Ocak 2014 -  Sixt 30 Ocak – 2 Şubat 2014 tarihleri arasında Tüyap Büyükçekmece’de düzenlenen EMITT Turizm Fuarı’nda yerini aldı.

 

Turizm dünyasının buluştuğu EMITT 2014 fuarında Sixt rent a car tüm birim yöneticileri ve ofis müdürleri ile fuara katıldı. Standımızda verdiğimiz kokteylde iş ortaklarımız ile buluştuk.

 

2014 yılında filomuzda yer alacak yeni araçlar, yeni ürünlerimiz, ofis ağımıza yeni eklenen hizmet noktalarımız ile ilgili detaylı bilgilerin aktarıldığı başarılı fuar geçirdik.

 

Stadımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 

 

Sixt rent a car dünyada 105'den fazla ülke ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

 

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000

 

 
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.