Şimdi de Mercedes-Benz E200 CGI Sixt rent a car filosuna eklendi !
İzmir, 28 Ağustos 2010 - Sixt rent a car 100'den fazla ülke ve 3500 kiralama ofisinde müşterilerine dünyanın en seçkin araçlarını sunmaktadır. Sixt rent a car filosunda Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW ve diğer seçkin araçları bulabilirsiniz.

Ağustos 2010 itibarıyla Sixt rent car Türkiye filosuna da yine dünyanın en seçkin araç üreticilerinden Mercedes-Benz markasının, E200 CGI modeli dahil olmuştur. Müşterilerimiz şimdi bu aracı da kiralama seçenekleri içerisinde değerlendirebilecekler. Üstelik şoförlü kiralamaya gerek kalmaksızın, kendileri direksiyona geçerek! Bugün itibarıyla İzmir ve İstanbul ofislerimizde mevcut olan Mercedes-Benz E200 CGI araçlarımız tanışmanız üzere sizleri bekliyor!
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.