Sektördeki 20. yılımızı kutluyoruz.
İzmir, 01 Mayıs 2010 - Sixt rent a car Türkiye temsilciliğini yapmakta olan firmamız ARTI Seyahat A.Ş. araç kiralama sektöründeki 20. yılını kutlama hazırlanıyor. Kurulduğu günden bu yana sektöre nice yenilikler kazandıran ARTI Seyahat A.Ş. bilindiği gibi 2008 yılı başı itibarıyla dünyanın en saygın oto kiralama firmalarından birisi olan ve dünyada 100' den fazla ülkede, 3500 araç kiralama ofisi bulunan Sixt rent a car' ın Türkiye temsilciliğini almıştı.

2001 yılında, 4440076 numaralı özel hattı ile, Türkiye'nin sektördeki ilk Çağrı Merkezini kurmuş olan ARTI Seyahat A.Ş. yine aynı yıl internet sayfalarından, gerçek anlamda Online Rezervasyon hizmeti sunmaya başlamıştır. Sektörde ilk defa Son Dakika uygulaması başlatılmış ve Havayolu şirketlerinin çoğundan daha önce doluluk bazlı fiyatlama hizmeti sunulmuş ve müşterilere en cazip fiyatlardan faydalanma imkanı verilmiştir.

2002 yılı başlarında ise verdiğimiz hizmetin kalitesini dünya standartlarına çıkarmak için "Araç ve Hizmet Nitelik Taahhüdü" hazırlanmış ve gerek araçların, gerekse verilen hizmetin en üst seviyeye çıkarılması ilke edinilmiştir.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.