Samsun ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

1 Mayıs 2012, Samsun - Samsun ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sürekli genişleyen hizmet ağımıza eklenen son halka olan Samsun ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Samsun ofisimiz alışılagelmiş Sixt araçları ile yine alışık olduğunuz Sixt rent a car standartlarında, hem Samsun Şehir merkezi ve hem de Samsun Çarşamba Havalimanından yapacağınız araç kiralamalarınızda hizmetinizde olacak.

Samsun ofis için araç seçenekleri ve fiyat bilgilerine çağrı merkezimizden ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sixt rent a car dünyada 100'den fazla ülkede ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.