Sabiha Gökçen Havalimanı ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.
İzmir, 16 Kasım 2009 - Sabiha Gökçen Havalimanı ofisimiz ile hizmetinizdeyiz. 16 Kasım 2009 - 31 Ocak 2010 tarihleri arasında Miles&Smiles üyelerinin Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacakları 3 gün kiralamanın 1 günü hediye !

Rezervasyon için 444 00 76 numaralı çağrı merkezimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Kampanya Koşulları: Bu kampanya 16 Kasım 2009 - 31 Ocak 2010 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Bu kampanya Kurban Bayramı süresince geçerli değildir.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.