Regine Sixt Children's Aid Foundation
Erzurum, 4 Kasım 2011 - Regine Sixt Çocuklara Yardım Vakfı "Drying Little Tears" Van depreminde mağdur olan ve zorlu kış şartlarında yaşama tutunmaya çalışan çocuklar için acil yardım paketi bağışında bulundu.

Sixt rent a car merkezi olan Almanya'nın Münih kentinden yola çıkan 1,700 adet uyku tulumu Türk Hava Yolları'nın ve tüm çalışanlarının desteği ile Erzurum afet merkezindeki KIZILAY Afet Koordinasyon Merkezine teslimi sağlanmıştır.

Sixt rent a car ailesinin bir ferdi olarak, depremi ve bu afeti yaşayan ulusun bir ferdi olarak hem bu anlamlı katkıyı vermiş olan "Regine Sixt Children's Aid Foundation" başkanı Sn. Regine Sixt'e, hem de bu yardımın ilk anından, teslimine kadar hiçbir mesai ve desteği esirgemeyen Türk Hava Yolları ve personeline şükranlarımızı sunarız.

Sixt rent a car Türkiye Ailesi RSCA Foundation and Turkish Airlines support earthquake victims in Turkey
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.