Prestijin eşsiz örneği Audi A6 şimdi Sixt rent a car filosunda.
16 Mart 2012 - Prestij araçların en özel örneği olan Audi A6 bugün itibarıyla Sixt rent a car filosunda.

Sixt rent a car her zaman sektör ortalamasının çok üzerinde araçlardan kurulu olan ulusal filosunu şimdi çok özel bir araçla daha da güçlendiriyor.

Bu ay itibarıyla Audi A6 2.0 TDI 177 hp Multitronic araçlar İstanbul ve İzmir ofislerimizde siz müşterilerimizin gerek bireysel gerek şoförlü talepleri için hazır olacaklar.

177 hp güç üreten motoru, yakıttan tasarruf sağlayan, enerji geri kazanımlı Start/Stop özelliği ve donanımlı iç mekanı ile Audi A6 araçlar sizlere çok özel bir keyif deneyimi sunuyor.

Sixt rent a car - Çağrı Merkezi: 444 00 76 veya 0850 222 2 000
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.