İstanbul Ataşehir Ofisimiz Açıldı.
İstanbul, 24 Aralık 2010 - Sixt rent a car Türkiye ofis ağını genişletmeye devam ediyor. Bu bayi ağımıza eklenen son halkalardan birisi İstanbul Anadolu yakasında yer alan Ağaoğlu MyWorld Andromeda içerisinde yer alan Ataşehir ofisimiz oldu.

Ataşehir ofisimizde de alışılageldik Sixt rent a car araç filo kalitesine ulaşılabilecek. Gerek Ataşehir ve gerekse civar semtlerdeki araç kiralama taleplerine bu ofisimizce hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Klasik oto kiralama ihtiyaçlarının yanı sıra bu ofisimizden spor modellerin de kiralanabilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Bu kapsamda bu ofisimize kısa bir süre içerisinde Mini Cooper araçlar eklenecektir.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.