Egiad III. Sektör Tanıtım ve İşbirliği Günleri'nde sektörle buluşuyoruz.
İzmir, 12 Mayıs 2010 - Sixt rent a car, 12 - 13 Mayıs 2010 tarihlerinde İzmir Kültürpark alanı içerisinde, izfaş Fuar merkezinde düzenlenen, EGIAD III. Sektör Tanıtım ve İşbirliği Günleri konulu sektör toplantısına bir stand açarak katılıyor. Sixt rent a car hizmet ve ürünleri hakkında bilgilendirme amaçlı bu katılımımız ile görüş alışverişinde bulunan sektör üyelerine oto kiralama ile ilgili bilgiler aktarmayı amaçlıyoruz.

Standımızda ayrıca, partner firmalar için hazırlanmış olan ve alanında yine bir ilk olan dokunmatik rezervasyon cihazımız sergilenmektedir. Bu cihaz ile EGIAD üyeleri, Sixt rent a car' dan dünyada 100' den fazla ülkede, 3500 kiralama ofisinde araç rezervasyonları yapabilecek ve sahibi oldukları Sixt kartlarına uygun olarak özel indirimler ve özel hizmet alacaklardır.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.