Sixt rent a car Gizlilik Politikası
Araç kiralama rezervasyonunuzu yaparken, internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerken sizden bazı bilgileri istemekteyiz . Örneğin isim soy isim, IP numaranız, adres, telefon numarası, gibi. Bu bilgileri, rezervasyon işleminiz tamamlayabilmek, size en uygun hizmeti sunabilmek, hizmet sonrasında size tekrar ulaşabilmek ve servis kalitemizi artırmak ve istatistiki bilgilerden faydalanabilmek amacıyla kullanıyoruz.

Bu bilgileri hiçbir şekilde izinsiz olarak üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz, şirketimiz içerisinde de bu bilgileri sadece yetkisi olan az sayıda çalışanımız ulaşabilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı gibi güvenlik gereketiren bilgileri girdiğinizde SSL teknolojisi olarak adlandırılan şifreleme tekniğini kullanıyoruz ve sertifikalarımızı sürekli güncel tutuyoruz.
 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.