Sixt rent a car'dan Miles&Smiles Kartınıza 500 Bonus Mil ve İndirimli Fiyatlar !
Yaptığınız her kiralamada 500 bonus mil kazanın! Ayrıca dönem dönem yapılan kampanyaları takip ederek kat kat bonus mil kazanabilirsiniz!

- Kampanya sadece Sixt ofislerinin bulunduğu yerlerden yapılan kiralamalarda geçerlidir.
- Yükleme yapılabilmesi için Miles & Smiles kartının kiralama esnasında Satış Yetkilisine gösterilmesi gerekmektedir.


  • Miles&Smiles Classic ve Classic Plus kart sahipleri %10' a varan indirimden faydalanırlar* (code 9967783) 
  • Miles&Smiles Elite ve Elite Plus kart sahipleri %15' e varan indirimden faydalanırlar* (code 9967782)

Miles&Smiles kart sahipleri ekte yer alan ilave imkânlardan da faydalanırlar:

  • Miles&Smiles Elite ve Elite Plus kart sahipleri bir üst sınıf araçlara ücretsiz upgrade edilirler**.
  • Miles&Smiles kart sahipleri Sixt Limousine Hizmetinden her faydalandıklarında 1000 Bonus Mil kazanırlar.
  • Miles&Smiles Elite ve Elite Plus kart sahipleri Almanya, Avusturya ve İsviçre' de yapacakları Sixt Limousine Hizmeti kiralamalarında %20, diğer tüm ülkelerde ise %10 indirimden faydalanırlar.

(*) başka indirim ve promosyonlar birleştirilemez, yurtiçi son dakika fiyatlarlardan ilave indirim uygulanmaz.
(**) müsaitliğe bağlı olarak.
 

 

 

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.