Euro 2016 şampiyonu kazandırıyor!

 

Asist Sixt'ten Gol Senden!!!

1.Yarışma, https://www.facebook.com/sixtrentacarturkiye  sayfasında gerçekleşecektir.

2.Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için yarışmacıların Sixt rent a car Türkiye Facebook sayfasını beğenmeleri gerekmektedir.

3.Yarışmanın formatı şu şekildedir; yarışmaya katılanlar paylaşımın altına Euro 2016 finali hakkında skor tahmini yapacak ve kazanan takımı belirlemeye çalışacaktır, kazanan ilk doğru tahmini yapan kişi olacaktır.

4.Yarışmacıların yorumlarında, hukuka ve genel ahlaka aykırı cümleler kullanmayacağını, politik amaçlı yorumlar yapmayacağını, hakaret içermeyeceğini ve her halükarda yazdığı yorumla ilgili tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılır.

5.Her yarışmacı sadece bir kez yorum göndermelidir. Birden fazla yorum gönderen kullanıcıların ilk yorumu dikkate alınacaktır ve diğerleri yok sayılacaktır.

6.Kullanıcılar, yorumlarında özel ya da kamu kurumunu hedef almamalı ve Sixt rent a car Türkiye'nin haklarını ihlal etmemelidir. Yarışmacıların yorumları kurallar dahilinde incelendikten sonra kazanan ilk doğru tahmini yapan olacaktır.

7.Kazanan kullanıcının ismi, https://www.facebook.com/sixtrentacar  adresinde, 12.07.2016 tarihinde açıklanacaktır.

8.Kazanan kişinin 1 günlük araç kiralama hakkı 31.07.2016'ya kadardır.

9.25 yaşından küçükler ve sahte hesaplar yarışmaya katılamaz.

10.Sixt rent a car Türkiye, yarışma süresi boyunca yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde hile yapıldığının ya da haksız şekilde kayıt oluşturulduğunun tespit edilmesi durumunda söz konusu yarışmacının, o güne kadarki tüm kayıtlarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir.

11.Sixt rent a car Türkiye yarışma süresince koşulları değiştirme hakkına sahiptir.

12.Sixt rent a car Türkiye sayfası üzerinden yapılacak bu yarışmaya katılan tüm kullanıcılar, tarafımızca belirlenen katılım koşullarının hepsini kabul etmiş sayılır.

13.Araç kiralama koşulları; http://www.sixt.com.tr/bilgi-merkezi/sikca-sorulan-sorular/arac-kiralama-kosullari .

14.Kazanılan hak başkasına devredilemez veya paraya çevrilemez . 

 

Tüm Dünyada Araç Kiralama


 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, dünyanın istediğiniz ülkesinde araç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan ister Fransa Paristen, ister Hollanda Amsterdamdan araştırmakta olduğunuz en uygun araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelonada araç kiralama veya Çek Cumhuriyeti Pragda araç kiralama ve buna ilaveten daha detaylı bir bilgi ihtiyacınızda gerek Turkcell, gerek sabit hatlardan alan kodu çevirmeden 444 0076 numaramızı  numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kısa sürede cevap alırsınız. Yurtdışında araç kiralama konusunda 15 yıldır hizmet vermekte olan Çağrı Merkezimiz sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktan mutlu olacaklardır. Sixt rent a car sizlere tüm dünyada en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sixt rent a car olarak, siz değerli müşterilerimizi, dünyanın dört bir yanında bulunan 110'den fazla ülke ve 4000’i aşkın kiralama ofisinde, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.